FIRMA AGRO-MAT MIELEC


Firma AGRO-MAT Mielec została założona w 1997 roku. Od początku istnienia naszą dewizą jest: rzetelność solidność i odpowiedzialność za swiadczone usługi dla naszych odbiorców.

Obecnie nasza firma jest wyłącznym dystrybutorem Młynów Jelonki oraz nawozów YARA.
Dodatkowo nasz wachlarz usług poszerzył się o usługi transportowe na terenie całego kraju.


Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową stroną internetową, na której znajdą Państwo wszelkie niezbędne informacje.

Firma Yara w Polsce

Yara Poland Sp. z o.o. jest przedstawicielem jednego z największych światowych koncernów chemicznych - Yara International ASA z siedzibą w Oslo (Norwegia), lidera międzynarodowego rynku nawozowego.

W Polsce Yara Poland działa ponad 20 lat. Przez ten okres firmie udało się wypracować silną pozycję. Udział Yara w rynku nawozów rolniczych wynosi od kilku do kilkunastu procent w zależności od grupy produktowej. Natomiast w segmencie nawozów ogrodniczych firma jest liderem na polskim rynku.
 

Nawozy Yara - kompleksowe odżywianie roślin

Każda roślina jest inna, dlatego każdy produkt nawozowy Yara jest precyzyjnie formułowany, aby odżywianie było najlepiej ukierunkowane dla danego przypadku. Rozległa wiedza pracowników firmy Yara oraz ich wyjątkowe podejście do pracy sprawia, że produkty są dopracowane w sposób zróżnoważony dla środowiska. Portfolio produktów Yara stanowi najbardziej zróżnicowaną ofertę w branży. Programy nawożenia są wartością dodaną do wysokiej jakości produktów. Krótko mówiąc firma Yara zapewnia rozwiązania dostosowane do potrzeb każdego rolnika.

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką gamą naszych produktów w zakładce OFERTA.